ברוכים הבאים לקדושי ירושלים

 

gate

שער יפו, ירושלים.

 

ברוך הבא אל האתר שלנו 

 

ברוך הבא בשם ישוע!

שלום מכסא החסד של ישוע משיחנו, אדוננו, גואלנו, מורנו, רוענו, רופאנו, נביאנו ואלוהנו.

 אתר זה הוא קהילה ווירטואלית, ישוע שם כל אחד מאיתנו במקום שונה על פני כדור הארץ, וכאן אנו יכולים לשתות מזרמי ההתגלות והלימוד של הלחם הרוחני היוצא מירושלים אל כל מקום בעולם.

הקדמה

 

בהמשך ננסה לתאר איך האדון ישוע רוצה שאנו נתקרב אליו.

הדבר הראשון הנדרש הוא לקבל, להבין ולהודות שישוע הוא לא רק אדון, אלא גם מורינו, רועינו ואלוהים (וכמובן גם כל שאר התארים), אבל אנחנו חייבים לקבל אותו כמורינו, אם אנו רוצים ללמוד ממנו.

אבל אתם אל תקראו רבי, כי אחד הוא רבכם, ואתם כולכם אחים אתם.

 (מתי כ"ג פסוק ח')

אם אנו מקבלים, מודים ומכריזים שישוע הוא המורה שלנו, אדוננו ורבינו ומקבלים אותו אין שום דרך בה נוכל לאמץ אמונה שקרית, האויב אולי יטעה אותנו לזמן מה אבל אלוהים תמיד ישחרר אותנו מהטעות ויראה לנו את האמת.

 האדון ישוע אוהב ללמד אותנו, אנחנו לא צריכים להיות מיוחדים כדי שנוכל ללמוד ממנו, כל אחד יכול להיות אחד מתלמידיו, אם נקבל אותו בתור מורנו. ההתגלות אינה מגיעה ממחקר, התגלות מגיעה רק מהמורה. המורה אומנם יכול להוביל אותך למחקר לפעמים.

האדון ישוע נתן לנו את רוח הקודש כדי שתוביל אותנו לאמת כולה, זו הדרך בה הוא מלמד אותנו, ומשתמש ברוח הקודש. לכן אנו מחפשי האמת.

וכאשר תבוא רוח האמת, היא תדריך אתכם בכל האמת, כי לא תדבר ממחשבתה שלה אלא את כל אשר תשמע תדבר, ואת העתידות תודיע לכם.

 (יוחנן ט"ז פסוק י"ג)

כאשר רוח הקודש פותחת לפנינו פסוק בתנ"ך אנו מקבלים את דבר אלוהים, אם רוח הקודש לא מדריכה אותנו אנו מחשיבים זאת כ"הכתב".

אנו לא אומרים שזה לא נחוץ לקרוא בתנ"ך, אנו זקוקים לכתובים בזיכרוננו אבל הם יהפכו ל"דבר אלוהים" כאשר רוח הקודש פותחת לפנינו פסוק או נושא. רק אז נאכל מדבר האלוהים.

אנו צריכים להפוך את עצמנו לענווים ולהבין שלאף אחד מאיתנו אין את ההבנה המלאה של כל הכתובים. לכן באתר הזה נגביל את עצמנו לשתף רק את מה שרוח הקודש גילתה בפנינו ונשתמש בכתובים בשביל לעשות כן.

אנו מבינים בנוסף שרוח הקודש היא זאת שתכריז על הדברים אשר באים, ולכן אם הרוח אינה מכריזה על דבר אנו לא נשתף נבואות או פרשנויות.

איך רוח הקודש מדברת? ובכן, אנו יודעים שישוע אמר הכבשים שלי מכירים את קולי. אנו מבינים שקולו של ישוע יכול להיות חזיון או חלום שהתקבל על ידי אחד מהתלמידים, מילת נבואה, מילת ידע, או מילה שנאמרה על ידי אחד האחים מבלי שיהיה מודע, פסוק בתנ"ך או אפילו בחדשות. אנו צריכים לזהות את קולו של הרועה שלנו כאשר הוא מדבר.

זה נחוץ לאחדות ברוח ובאמת כדי שנוכל להלל אותו בדרך שהוא אוהב, זו אחת הסיבות מדוע אנו צריכים לשתף התגלויות.

ההתגלויות השונות שישוע מלמד אותנו יביאו לשחרור בחיינו, בגלל שזו האמת אשר משחררת אותנו. בגלל זה נחוץ שנשתף התגלויות. יש שיעבוד בשקרים, ושיעבוד מביא לעיוורון.

ותדעו את האמת והיא האמת תשחררכם.

 (יוחנן ח' פסוק ל"ב)

פחד מהטעיות לא יגן עלינו מפני השקר. פחת מהטעיות רק יביא הטעיות לחיינו.

שירות המורה האמיתי מלמד איך ללמוד מהמורה ישוע, זה הלימוד האמיתי! זה מה שאנו מלמדים כאן, "ללמוד איך ללמוד מישוע". אם איננו משלימים בכך, אנו ניקח בחשבון שנכשלנו.

 

אנו רוצים שתהיו תלוי בישוע ולא בנו, אנו מאמינים שהוא חזק מספיק בכדי ללמד אותך ולהגן עליך מפני הטעיות.

כל מחקר כאן הוא רק התחלה של התגלות שישוע בעצמו ימשיך ללמד אותך, אפילו לנצח, אם תפתח את ליבך ותכיר בישוע כמורך.  

ההתגלויות צריכות להמשיך ולהתפשט באופן קבוע בחיינו. כאשר מסר של אמת יפסיק להתקדם בחיינו זהו סימן שאיננו חיים קרוב לישוע.

כל מחקר המפורסם כאן הוא רק תמונה של מה שהכותב ידע ברגע מסוים, זה עשוי לא להוות את ההבנה של הכותב כאשר תקרא את המחקר. כל מחקר צריך לשים אותך במקום שבו תהיה מסוגל להתחיל לשתות מהזרם שמגיע מכסאו של אדוניי.

אנו צריכים ללמוד להבחין בקולו של ישוע ולהיות מסוגלים ללמוד ממנו, השלב הראשון יהיה להגיד בקול שישוע הוא מורנו, רק אז נהפוך לתלמידיו,גם אם אנחנו מאמינים חדשים.

האדון שלח אותנו להכין תלמידים שלו.

אנו מזמינים אתכם לקרוא את המחקרים המפורסמים כאן, שישוע יברך את קריאתכם

 

 

  

Home

Teachings

Prophetic Words

Contact

Worship Vision

האתר הזה חופשי מזכויות יוצרים עבור כל אדם. את/ה יכול/ה להוריד, להעתיק, להדפיס ולפרסם אותו באופן חופשי כל עוד השימוש הוא ללא מטרות רווח